Święta Trójca i Oxide

Forum, stworzone przez Dimness, na potrzeby umieszczania PBF Świętej Trójcy (Dimness, Magoichiable, MrBaalnazzar)

Ogłoszenie

Informuje iż od teraz, opcja tworzenia tęczowej czcionki na forum jest dostępna. Chętnych, proszę o zgłoszenie się do mnie.

#1 2012-12-22 20:17:08

MrBaalnazzar

Who want to talk about murders?

Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 2778
NP w Persona: Our Story: Takeshi Hideo
NP w Neopsychonauts: Ronald Grey

Pantzer vor!

*Siedzicie na wzgórzu i czekacie, aż przyjdę i podzielę się z wami pomysłem na nowego PBFa. Nagle słychać huk silnika. Zaraz na wzgórzu pojawia się radziecki KV-2 z haubicą 152mm. Zatrzymuje się przed wami. Właz w wieżyczce się otworzył. Wychyliłem się z niego ja.*
Ja- Guten Tag! Albo "dobroye utro"; jak wolicie. Zostaliście oficjalnie uczniami szkoły średniej mi. św. bp. Stanisława  we Wrocławiu. Taka szkoła tak naprawdę nie istnieje, ale to nie oznacza, że nie może brać udziału w mistrzostwach świata czołgistów! Tak, nie przesłyszeliście się! Mistrzostwa świata czołgistów! Oczywiście oczekuję, że razem ze mną wsiądziecie do czołgu i razem pojadziemy po puchar! Nasza szkoła po raz pierwszy od dziesięciu lat bierze udział w zawodach, ale wierzę, że pomimo naszego nowicjuszostwa damy radę! Aha, zapomniałem o jednej rzeczy. Nasza szkoła jest byćmoże oficjalnie wrocławska, ale tak naprwdę jest olbrzymim (razy 10) lotniskowcem, na powierzchni którego jest kampus, ale również lasek, jezioro itd.. Poza tym pomiędzy samą fabułę będę przemycał informacje o czołgach i ich znaczeniu podczas II Wojny Światowej (bo do takich czołgów się ograniczymy). Zachęceni? Więc wsiadajcie! Jeśli nie, to odmówcie mi; nie obrażę się.

Ostatnio edytowany przez MrBaalnazzar (2012-12-22 20:18:39)

Offline

 

#2 2012-12-22 20:21:48

 Dimness

Powrót do starego avka, hm...

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-08
Posty: 2474
NP w Persona: Our Story: Naomi Kasai
NP w Neopsychonauts: Dimness Dikaro

Re: Pantzer vor!

Em. Nie dzięki. Za bardzo World of Tanks mi pachnie. (Schodzi z wzgórza.)

Offline

 

#3 2012-12-23 12:03:08

 Yuri

Mistrz PBF

39758946
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 2088
NP w Persona: Our Story: Akihiko "Aki" Sanada
NP w Neopsychonauts: Alex Smith

Re: Pantzer vor!

Sory nie kręca mnei czołgi wole piechote. *idzie na ramen*


Ochrona bliskich to nie jest praca na pół gwizdka. Jeżeli naprawdę zależy ci na bliskich, musisz dawać z siebie wszystko przez cały czas!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grynafacebooku.pun.pl www.bojowe1kurczaki.pun.pl www.crazypigs.pun.pl www.svminefb.pun.pl www.rafclan.pun.pl