Święta Trójca i Oxide

Forum, stworzone przez Dimness, na potrzeby umieszczania PBF Świętej Trójcy (Dimness, Magoichiable, MrBaalnazzar)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Informuje iż od teraz, opcja tworzenia tęczowej czcionki na forum jest dostępna. Chętnych, proszę o zgłoszenie się do mnie.

  • Index
  •  » Inne
  •  » Nieskończone PBFy ("8PBFy")

#1 2012-12-25 19:35:47

MrBaalnazzar

Who want to talk about murders?

Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 2778
NP w Persona: Our Story: Takeshi Hideo
NP w Neopsychonauts: Ronald Grey

Nieskończone PBFy ("8PBFy")

*Poniższy tekst podzieliłem na paragrafy, aby łatwiej było ocenić, z czym się zgadzacie, a z czym nie. Życzę miłej lektury.

(1)Co powiecie na osobny dział poświęcony nieskończonym PBFom? Obecnie mamy w planach jeden (do którego z resztą wymyśliłem już nazwę, bo "nie bijcie!!!" nie jest nazwą, jakby ktoś nie wiedział). Po prostu chcę, aby nieskończone PBFy nie zaśmiecały miejsca na te "z końcem".

(2)Co jeszcze mogę powiedzieć odnośnie mojej wizji nieskończonych PBFów (co powiecie, by nazywać je po prostu 8PBF?).

(3)Tak czy siak planuję je dzielić na "odcinki", które skupiałyby się wokół jakiegoś konkretnego wydarzenia lub przygody.

(4)Nie rozumiecie, co mówię? Nic nie szkodzi. Sam mogę się osobiście zająć dzieleniem takowych na odcinki (już widzę oburzenie Pani Administrator, ale chcę grzecznie przypomnieć, że to ja przy podziale na rozdziały zawsze decydowałem, kiedy się skończą).

(5)Oprócz tego myślę, że nikt *popatrzył się na KOGOŚ* nie będzie mnie poganiał do napisania w takowych. Jak do tej pory z resztą wydaje mi się, że to ja będę poganiał innych do napisania tam.

(6)Z pierwszym 8PBFem wystartujemy po zakńczeniu POSa. Dlaczego? Bo m. in. nie chcę, aby wątki Remilii mi się mieszały.

Offline

 

#2 2012-12-27 16:41:21

 Dimness

Powrót do starego avka, hm...

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-08
Posty: 2474
NP w Persona: Our Story: Naomi Kasai
NP w Neopsychonauts: Dimness Dikaro

Re: Nieskończone PBFy ("8PBFy")

1. Może być.
2. Nie do końca dobra nazwa.
3. Ja bym to nazwała bardziej rozdziałami, bo odcinki są w anime. :P
4. Nie mam nic przeciwko. Acz kolwiek to ja robiłam wstępy (czyli rozdział + nazwa tego rozdziału) i wolę żeby tak zostało. Ty będziesz decydował kiedy się kończą i rozpoczynają. Ja tylko zaznaczam to.
5. Zobaczymy Panie! (szyderczy uśmiech.)
6. Jeśli chcesz.

Offline

 

#3 2012-12-27 17:30:51

 Yuri

Mistrz PBF

39758946
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 2088
NP w Persona: Our Story: Akihiko "Aki" Sanada
NP w Neopsychonauts: Alex Smith

Re: Nieskończone PBFy ("8PBFy")

1. Tak.
2. Nazwa okey.
3. Mi tam obojętnie czy to będą "odcinki" czy "rozdziały"
4. Nie wypowiadam się.
5. Tak jak w mojej wypowiedzi powyzej.
6. Zgadzam się.


Ochrona bliskich to nie jest praca na pół gwizdka. Jeżeli naprawdę zależy ci na bliskich, musisz dawać z siebie wszystko przez cały czas!

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Nieskończone PBFy ("8PBFy")

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.konkona.pun.pl www.deathkiss.pun.pl www.gimmark.pun.pl www.ligapokemongra.pun.pl www.gimn2a.pun.pl