Święta Trójca i Oxide

Forum, stworzone przez Dimness, na potrzeby umieszczania PBF Świętej Trójcy (Dimness, Magoichiable, MrBaalnazzar)

Ogłoszenie

Informuje iż od teraz, opcja tworzenia tęczowej czcionki na forum jest dostępna. Chętnych, proszę o zgłoszenie się do mnie.

#301 2020-03-14 23:33:33

MrBaalnazzar

Who want to talk about murders?

Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 2778
NP w Persona: Our Story: Takeshi Hideo
NP w Neopsychonauts: Ronald Grey

Re: [s]Dzień[/s] Rozdział 2

Yui- Proszę się o to zapytać Date. Powinien być gdzieś tam... *chciała wskazać palcem w jakimś kierunku, ale nagle się zatrzymała, bo zdała sobie sprawę z tego, że wskazała na... owszem, stertę skrzyń z symbolem Date... jednak jego samego tam nie było* Niech to, imbecyl znowu gdzieś poszedł. Proszę zaczekać... *to mówiąc, odeszła sprężystym krokiem*

Offline

 

#302 2020-03-14 23:37:50

 Yuri

Mistrz PBF

39758946
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 2088
NP w Persona: Our Story: Akihiko "Aki" Sanada
NP w Neopsychonauts: Alex Smith

Re: [s]Dzień[/s] Rozdział 2

Onizuka:*Spostrzegł Juna, który złamał kolejne krzesło i jak gdyby nigdy nic dalej kuca i widać, że mu trochę ulżyło* Cześć Jun! Jak się trzymasz? Wszystko w porządku?


Ochrona bliskich to nie jest praca na pół gwizdka. Jeżeli naprawdę zależy ci na bliskich, musisz dawać z siebie wszystko przez cały czas!

Offline

 

#303 2020-03-14 23:53:16

MrBaalnazzar

Who want to talk about murders?

Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 2778
NP w Persona: Our Story: Takeshi Hideo
NP w Neopsychonauts: Ronald Grey

Re: [s]Dzień[/s] Rozdział 2

Jun- *zobaczywszy Onizukę, wstał i pomachał... ale w obawie o stan szkoły przestał, gdy uderzył ręką w sufit* Panie Onizuka! Dobrze pana widzieć przed rozpoczęciem misji! Yui wyznaczyła mnie do ważnego zadania. Mamy przed rozpoczęciem operacji podebrać jednego vana i na sygnał mam z niego wyskoczyć i zrobić rozróbę, jak gdyby Tokijskie Tygrysy przegrały w rozgrywce z drużyną z Kioto.

Ostatnio edytowany przez MrBaalnazzar (2020-03-15 00:01:00)

Offline

 

#304 2020-03-15 11:59:40

 Yuri

Mistrz PBF

39758946
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 2088
NP w Persona: Our Story: Akihiko "Aki" Sanada
NP w Neopsychonauts: Alex Smith

Re: [s]Dzień[/s] Rozdział 2

Onizuka: Myślę, że sam twój wygląd ich przestraszy. Swoją drogą nie widziałeś nigdzie Majiro? Szukaliśmy jej całą noc i nic, przepadła jak kamień w wodę...


Ochrona bliskich to nie jest praca na pół gwizdka. Jeżeli naprawdę zależy ci na bliskich, musisz dawać z siebie wszystko przez cały czas!

Offline

 

#305 2020-03-23 18:35:13

MrBaalnazzar

Who want to talk about murders?

Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 2778
NP w Persona: Our Story: Takeshi Hideo
NP w Neopsychonauts: Ronald Grey

Re: [s]Dzień[/s] Rozdział 2

Jun- Hmmmm... *spoglądając w sufit** Myślę, że nasza wysportowana przyjaciółka jest jedną z tych osób, które w razie zagrożenia najlepiej dałyby sobie radę. Myślę, że nic jej nie jest. Ale sprawdzał pan może, czy drużyna koszykarska nie ma wspólnego miejsca do spania?


*Chociaż wiadomo, jest to ten rodzaj spojrzenia, który prześwidrowuje wszelkie sufity i trafia prosto w bezchmurne niebo, nawet przy 90%-wym zachmurzeniu.

Offline

 

#306 2020-05-09 18:43:36

 Yuri

Mistrz PBF

39758946
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 2088
NP w Persona: Our Story: Akihiko "Aki" Sanada
NP w Neopsychonauts: Alex Smith

Re: [s]Dzień[/s] Rozdział 2

Onizuka:*doznał olśnienia* Jun, Ty spryciarzu! Że też Ja na to nie wpadłem...Dzięki wielkie za pomoc! Chociaż chyba już za późno, żeby jej szukać...ech


Ochrona bliskich to nie jest praca na pół gwizdka. Jeżeli naprawdę zależy ci na bliskich, musisz dawać z siebie wszystko przez cały czas!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.svminefb.pun.pl www.bojowe1kurczaki.pun.pl www.grynafacebooku.pun.pl www.crazypigs.pun.pl www.rafclan.pun.pl